Rádi poradíme, volejte na:   +420 777 553 537

Posledních pár let se mi již poněkolikáté potvrdilo, že když jdu věcem naproti, tak vše tak nějak vyplyne a zapadne do sebe.  Jedním z těchto momentů se stalo provozování tohoto e-shopu.

Knihy miluji od malička.  Již ve škole, kdy ostatní brali čtenářský deník jako utrpení, já měla vše již dávno přečtené a hledala jsem ztracené poklady u babičky v knihovně, či na chalupě na půdě.  První cizojazyčnou knihu mi dala moje babička a byla v němčině.  Myslím, že jsem jí nikdy nepřečetla, neměla jsem tu odvahu a nevěděla to, co vím nyní.  S čtením cizojazyčné literatury je třeba začít již v ranném věku.

Studií na toto téma bylo již vydáno opravdu mnoho a to by bylo téma třeba na další blog :), každopádně, svoje 3 děti se snažím vést k tomu, aby knihy milovaly a to nejen ty české :). Proto, když můj syn viděl velký výběr knih doma a jednu si vybral (Runaway Tractor), maximálně jsem ho podpořila, přestože se teprve zdokonaluje v čtení ve svém rodném jazyce.  A víte co, moc ho to bavilo, byl na sebe hrdý, že to dokázal a něčemu i porozuměl.  Pětiletá dcerka nyní naprosto miluje knihu Yoki and Parno Gry, která má u sebe poslechové CD (brilantní v tom, že při každém otočení stránky se ozve pípnutí a i nečtenář ví, kdy stranu otočit).

Do angličtiny se moje děti zamilovaly před pár lety, když jsem začala vyučovat angličtinu pro děti metodou Helen Doron.  Tato metodologie mně osobně otevřela oči a tolik mě naučila.  Neměla jsem odvahu, jako má Petra z Double Bouble (a má můj obdiv), potřebovala jsem něco osvědčeného.. A od výuky byl již jen kousek ke knížkám.  Do toho jsem se potkala s Andreou Hynes, když jsem naprosto urgentně sháněla lektorky do svého výukového centra, jelikož se angličtina opravdu rozrostla.

Když mi Andrea letos řekla, že chce knihy prodat, byla jsem ta první, kdo ji od toho odrazoval.  Je a vždycky to bude její „baby“.  Práce, kterou odvedla je úžasná a moc si jí vážím.  Po několikerých nejprve humorných, posléze i vážných diskuzích o prodeji e-shopu jsem pochopila, že prodej eshopu je opravdu nevyhnutelný.  Andrea mi ukázala knihy, které má skladem a poté, kdy jsem si první dvě vzala, vždy je nejdřív pohladila (neuvědomila jsem si, že to dělám :)), tak jsme se na sebe s Andreou podívaly a prohlásila: „ty máš knihy stejně ráda jako já, to bude fajn“.  A vlastně bylo domluveno.

Jako nový majitel pro Vás samozřejmě chystám spoustu novinek. Chtěla bych rozšířit a již rozšiřuji nabídku knih (další přijedou brzy ).  Chystám Youtube kanál, rozšířit působení i na Instagram…plánů je hodně.  Stále si ale uvědomuji, kolik práce Andrea Hynes do eshopu vložila a tímto jí chci i poděkovat za vloženou důvěru!

Doufám, že Vám knihy z našeho eshopu budou i nadále dělat jen radost.

Tags:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X