Vítáme Vás v našem vylepšeném e-shopu. Napište nějakou recenzi na knihu na našem webu a  dostanete slevu 10 procent na nákup (netýká se knih v akci).

Zobrazení 1–12 z 272 výsledků

That´s not my snowman

239,00

Usborne

Další z That´s not my  série….Ideální na zimní měsíce.  That´s not my Snowman, ideal for the winter months.

https://www.youtube.com/watch?v=gOLqIPEOxhc

The Marine Team

199,00

Mibo

Edukativní kniha ze série, které objevují svět zvířat.  Pět mořských tvorů: tuleň, mořský koník, želva, žralok a velryba.  Obrázky a rýmy.

Teach your children about our aquatic friends with this fun and educational book, part of a series that explores the natural world.  Jako bonus naleznete na vnitřní zadní straně zajímavá fakta :).

 

Five sea creatures – a seal, seahorse, shark, turtle and whale – are explored through rhyme and pictures. With two spreads dedicated to each creature, adults will be able to read the short playful rhyme on each spread to children and look at the bright illustrations to teach them about their habits and environment. The book also features some fun facts about each animal on the inside back cover.

Allison Jay´s Fairy Tales

399,00
Kouzelná cesta barevným světem pohádek dle Alisson Jay.  Každá strana ukazuje výjev z jiné pohádky.
This changing-picture book is a magical journey through Alison Jay’s colourful world of fairy tales. Each page features a different well-known fairy tale.
Sale!

Alisson Jay´s Baby Journal

519,00 499,00

Originální dárek pro nastávající rodiče.  Udělejte sobě, či blízkým radost s tímto unikátním deníčkem pro první roky života dítěte.  Od nejoblíbenějšího jídla, po dovolené, úsměvy, příbuzenstvo…Spousta místa na kreativitu, fotky, psaníčka…vše doplněno o skvělé kresby of Allison Jay.

Celebrate those first precious years of your baby’s life with this stunning journal. Record everything from your baby’s favourite foods, family tree and first holiday to the first time they laughed. Space for photos, written memories and other interactive features are complemented by Alison Jay’s touching artworks, producing a book that offers a truly personal memento of those important moments. Novelties include family message cards and a letter to be written by parents for their child on their 18th birthday.

Allison Jay´s 123

279,00

Okouzlující dobrodružství, které sleduje sny jedné spící dívky.  Pojd´te se potkat z mnoha známými z různých pohádek a lidových příběhů od 1 do 10 a zpět.

In this enchanting counting adventure, follow the dreams of a sleeping girl and meet favourite characters from fairy tales and folk stories as you journey from one to ten and back again.

Piqipi Štěnátko/Puppy

1299,00

Piqipi

Interaktívna detská kniha Šteniatko obsahuje: 3 sady abecedy, rámček na fotku, 2 zapínateľné pracky, 6 pestrofarebných vyberateľných kostičie, 4 kostičky zapínateľné na gombíky, dlhý jazyk zapínateľný na gombík, 10 farebných koliesok zapínateľných na cvoky, 4 postavičky, 5 maňušiek rodinky Piqipi, teniska so šnúrkou, vrecúško na piškôrky, 12 hracích prvkov na piškôrky. Spolu 123 odoberateľných a interaktívnych dielov.

 • Materiál : 90% polyester, 10% bavlna
 • Vhodné pre deti od 3 rokov
 • Odporúčame hrať sa spolu s dospelou osobou

Piqipi Zajíc-Bunny

1299,00

Piqipi

Interaktivna detská kniha Zajko obsahuje: 3 sady abecedy, rámček na fotku, strana plná pásikov na preplietanie, 6 odoberateľných farieb dúhy na suchý zips, otvárateľné dvierka na stodole, 6 maňušiek – zvieratiek, točiací sa veterný mlyn, 8 geometrických tvarov na suchý zips, 10 očíslovaných mrkvičiek, 10 gumových krúžkov, šnúrka na prevliekanie, rozopínateľná vesta na gombíky. Spolu 108 odoberateľných dielov.

 • Materiál : 40% polyester, 60% bavlna
 • Detailné prevedenie, množstvo šikovných aktivít

Piqipi – Girl

1429,00

Piqipi

 • Materiál : 40% polyester, 60% bavlna
 • Detailné prevedenie 12 strán plných obsahu
 • DARČEK: ku každek knihe pribalíme praktickú zásteru

Interaktívna detská kniha Dievčatko obsahuje: 3 sady abecedy, rámček na fotku, 9 častí dennej a nočnej oblohy na suchý zips, dlhý jazyk zapínateľný na gombík, 4 štipce, 9 častí oblečenia na suchý zips, 15 častí potravín na suchý zips, otvárateľná chladnička na zips, 3 časti príboru, 10 odoberateľných častí tváre na suchy zips, 2 stužky, 2 sponky do vlasov, zubnú kefku a hrebeň, zrkadlo, 9 dielne puzzle na suchý zips, šnúrka na prevliekanie motýlich krídel. Spolu 143 rôznych odoberateľných dielov.

VIDEO PRESENTATION:  https://piqipi.sk/edicia-dievcatko/

Piqipi bag-taška

329,00

Piqipi

Taška na Quiet books of Piqipi (dovnitř se vejdou až tři tyto knihy), příjemný materiál.

Bag for your Quiet books (fits up to three).

Piqipi – Boy

1429,00

Piqipi

Interaktívna detská kniha Chlapček obsahuje: 3 sady abecedy, rámček na fotku, hodiny s pohyblivým ciferníkom, 4 odoberateľné jablka na cvoky, 2 x 5 dielne puzzle na suchý zips a 2 odoberateľné kolesá na cvoky, 6 pohyblivých autíčok, 11 odoberateľných častí na suchý zips v dopravnom ihrisku, 16 odoberateľných častí tváre na suchý zips, 6 odoberateľných častí balóna na suchý zips, čln na zips, 9 predmetov zapínateľných na gombíky. Spolu 142 odoberateľných dielov.

 • Testované materiály, zloženie: 40% polyester, 60% bavlna
 • Originálna kniha plná obsahu pre chlapcov
 • DARČEK: ku každej knihe pribalíme opasok stavbára

PRODUCT VIDEO:  https://www.youtube.com/watch?v=7t8D0BvX3uc

 

Piqipi-Monkey

1299,00

Piqipi

Quiet booky Piqipi vznikly v spolupráci s odborníkmi na detskú pedagogiku a Montessori na Slovensku. Obsahujú množstvo rôznych prvkov, ktoré Vašim deťom pomôžu v dôležitom stupni rozvoja.

 • Materiál : 90% polyester, 10% bavlna
 • Vhodné pre deti od 3 rokov
 • Odporúčame hrať sa spolu s dospelou osobou

Interaktívna detská kniha Opička obsahuje: 3 sady abecedy, rámček na fotku, 8 odoberateľných kvetov na gombíky, 6 dielov pizze na suchý zips, 8 odoberateľných banánov na cvoky, 5 maňušiek – zvieratiek, 9 dielne puzzle na suchý zips, priehľadné akvárium, 5 rybičiek zapínateľných na gombíky, otvárateľná chladnička, 6 farebných mini nanukov. Spolu 125 rôznych odoberateľných dielov.

Let’s play and have fun together with The Creative Child’s Quiet Book – Monkey Edition. Follow along as our curious little monkey friend explores the animal kingdom. His adventures provide countless funny moments for your little one with lots of games and activities to keep their motor skills engaged. Take a trip to the circus, meet some new friends under the sea, and help our monkey friend eat his fair share of pizza and bananas!

Each handmade textile book makes for a gift that your child is sure to enjoy time and time again. Learning comes easy over 10 pages that encourage a wide range of different motor skills: clasp velcro, match colors, snap buttons and studs, play with different textures and materials, and much more… With three sets of letters included, you can even personalize the front cover with your child’s name and add your favorite photo of your little one into the frame. Create your own special story together!

 • Recommended for ages 3 and up
 • Materials: 90% polyester and 10% cotton
 • Each book comes with a small surprise inside
 • Machine-washable
 • 2 handles attached to each book for easy transport
 • Adult supervision recommended during playtime, as some of the pieces may present a choking hazard for small children
 • Handmade with love!

VIDEO:  https://www.youtube.com/watch?v=L1pW-X5-soQ

 

Peppa Goes Swimming

159,00

Scholastic

Pepina a George jdou plavat, George se ale bojí.  Pepa a kamarádka Rebecca dokážou předvést, že plavání je zábava…

Peppa a George are going swimming, but George is a bit scared.  It´s up to Peppa and her friend Rebecca Rabbit to show George how much fun swimming can be.