Zobrazeno 1–12 z 17 výsledků

I Took the Moon for a Walk

279,00

Poetický příběh o statečnosti a překonání strachu.

 

Přidejte se k tomuto snivému výletu s malým chlapcem a měsícem. V této poetické pohádce klučina překoná strach ze tmy a objevuje noční svět. Pohádka zahrnuje také informace o měsíci a květinách a zvířatech, které vidíme v noci.

 

Autor: Carolyn Curtis
Ilustrace: Alison Jay
Věk: 0-5
Formát: Brožovaná, 32 stran
Rozměry: 210 x 266 mm
Vydavatel: Barefoot Books Ltd

 

Další knihy pro děti od 3-5 let.

Under Earth, Under Water

799,00

Stovky fascinujících faktů čeká na odhalení.

 

Ponořte se pod povrch a zjistěte, co se děje pod zemí nebo pod vodou. Od historických ponorek a hlubinných živočichů až po hnízdění zvířat a tunelů vytvořených člověkem – nikdy se nebudete dívat na svět stejně! Nádherný design a nepředvídatelné ilustrace nutí otevírat  tuto knihu znovu a znovu.

 

Autor: Aleksandra Mizielinski, Daniel Mizielinski
Věk: 12-17 let
Formát: Pevná vazba | 112 stránek
Rozměry: 28,1 x 37,7 cm
Vydavatel: Templar Publishing

 

Další knihy pro děti od 12 let.

 

 

 

Looking for Yesterday

399,00

Může být zítřek tak dobrý jako včerejšek?

Alison Jay ve své druhé autorské knize popisuje, jak mohou děti chápat zítřek a jestli může být zítřek tak skvělý jako včerejšek.

Malý chlapec si myslí, že nemůže. Využije veškeré své znalosti a poznatky k tomu, aby se vyřešil, jak být rychlejší než rychlost světla a jak vrátit zpět čas. Naštěstí dědeček najde chlapečka, než zmizí červí dírou na zahradě a ukáže mu, jak každý den nabízí mnoho nových dobrodružství a štěstí – teď.

 

Autor:  Alison Jay
Věk: 5-8
Formát:  Pevná vazba | 32 stran
Rozměry: 25,3 x 25,4 cm
 Old Barn Books

 

Další knihy pro děti od 5-8 let

 

 

The Adventures of Achilles

999,00

Barefoot Books  – sběratelský kus (již není nikde k sehnání), collectible (hard to find)

 

Achilles is the son of a king and a goddess and also the best warrior in Greece. So when Prince Paris claims Helen from a Greek King, and Troy declares war, everyone knows that Achilles will be vital to the Greek cause. With the help of the gods, can young Achilles lead his fellow countrymen to victory against the Trojans? Includes two full-length CDs narrated by the authors.

The Elephant´s Ears

279,00

Barefoot Books

Překrásně ilustrovaná bajka o tom, jak svůj domov našli sloni Indičtí a Afrtičtí.

How did African and Indian elephants first find their homelands? Find out in this clever modern fable that explores animal habitats and teaches children to value everyone’s unique qualities.

Jack and the Beanstalk

279,00

Výrobce:  Barefoot  Books

Příběh o Jackovi a fazolích.  Tradiční pohádka s obrázky a poslechovým CD.

One day, when they have no food left, Jack’s mum sends him to market to sell the cow. On the way, Jack bumps into a funny little man wearing a big, baggy jacket with big, baggy pockets. In the pockets lie six bewitched beans, but the funny little man has lost the instructions for them. Jack’s adventure begins when he swaps his cow for six magic beans that grow to the land of the clouds.

Sale!

The Mountains of Tibet

439,00 319,00

Rex and The Crown Jewel Robbery

279,00

Výrobce: Walker Books

Zábavný příběh psa Rexe o tom, jak zachrání anglické korunní klenoty.  Kniha je vtipná a má spád.  Je založena na pravdivých událostech (jen to nebyl pes, kdo vše zachránil).

A hilarious picture-book caper about a scruffy dog who saves the Crown Jewels from a dastardly thief. A hilarious picture-book caper, this is the adventure of Rex, a scruffy little dog who saves the Crown Jewels from a dastardly thief. Living on Tower Green, Rex likes nothing better than sniffing around in litter bins. But one day, the stinky bin he’s rummaging in turns out to be a time machine! It takes him back to the Tower of London of King Charles II, where Rex meets spoiled lapdog Cavalier, explores the old Tower and even gets to see the Crown Jewels. But while he’s admiring the crown, orb and sceptre, thieves burst in and steal them away. Can Rex save the day? Based on a real-life event in Royal history (although it wasn’t a dog that came to the rescue!), this riotous page-turner features time travel, sparkly gems and a very loveable canine hero!

Jemmy Button

319,00

Výrobce: Templar Publishing

Měkká vazba. Pohádka inspirována životem Jemmy Buttona – rodáka z Tierra del Fuego, který byl přivezen do Anglie v polovině 19. století, aby byl vzdělán a civilizován kapitánem Robertem FitzRoyem – tato knížka popisuje zvláštní události a jeho návrat domů.

Paperback. Inspired by the life of Jemmy Button – a native of Tierra del Fuego who was brought to England in the mid-1800s to be ‚educated‘ and ‚civilised‘ by Captain Robert FitzRoy – this book illustrates Jemmy’s bizarre encounters and his return back home.

Knight Night

279,00

Výrobce: Templar Publishing

Uspávání bude úplně jiné s tímto klukem na jeho rytířském dobrodružství.

Bedtime will be transformed when you join this little boy on his knightly adventure.

The Adventures of Odysseus

319,00

Výrobce: Barefoot Books

Odysseus se chystá odplout na Ithacu po dlouhé a krvavé Trojské válce a představuje si velkolepé uvítání, když konečně přijede domů. Ale Posseidon, Bůh oceánu, má dobrý důvod se na řeckého hrdinu zlobit. Odysseus bojuje, aby se dostal domů přes neznámé moře a zažívá další dobrodružství. Cestou si uvědomí, že toto je životní test – a i když konečně přijede do své milované země, jeho práce rozhodně ještě neskončila.

Setting sail for Ithaca after the long and brutal Trojan war, Odysseus imagines the grand welcome he will receive when he at last arrives home. But Poseidon, God of the ocean, has good reason to be angry with the Greek hero. As he fights to find his way back home across unfamiliar seas, Odysseus has to endure harrowing ordeals and adventures. On the way, he learns that this is the quest of a lifetime – and even when he does reach his beloved homealnd, his work is far from over.

Kingdom of Silk 1

239,00

The naming of Tishkin Silk 

Výrobce: Phoenixyardbooks

Griffin Silk je neobyčejný chlapec z neobyčejné rodiny, ale když potká Laylu, princeznu se sedmikráskovou korunkou, ví, že našel kamarádku. Griffin se jí svěří a společně najdou cestu, jak se s jeho tajemstvím vyrovnat.

Griffin Silk is an uncommon sort of boy, from an uncommon sort of family, but when he meets Layla, a princess with a daisy chain crown, he knows he’s found a friend. So Griffin shares his inner thoughts with her and together they find a way to deal with his secret. This is a special, lyrical and lovely story. It gives you a vibrant sense of the Australian countryside, and even more, it takes you inside the mind of an ordinary but most extraordinary boy, Griffin Silk. It will surely touch your heart.