Zobrazeno 5 výsledků

See Inside Space

389,00

Prozkoumejte vesmír, hvězdy, planety.

 

Kniha poutavě, ale přesně informuje o hvězdách, planetách a vesmíru. Díky záložkám, které odhalují postupně jednotlivé témata, se dozvíte vše v pravý čas! Báječné dvojstránkové témata ukazují naši sluneční soustavu, Mléčnou dráhu, jak vědci myslí, že byl vytvořen vesmír, a představuje nejnovější technologii cestování do kosmu.

 

Autor: Katie Daynesová
Ilustrace: Peter Allen
Věk: 6+
Formát: Pevná vazba | 12 stran
Rozměry: 216 x 278 mm
Vydavatel: Usborne Publishing Ltd

 Další knihy pro děti od 6-8 let

See Inside Planet Earth

389,00

Vydejte se společně s námi hluboko do tajemství zemské geografie, abychom odhalili skryté tajemství života na naší planetě.

 

Kniha plná tajemství o horách, pouštích, oceánech, atmosféře a ledové krajině, jako je Antarktida.  Obsahuje také zprávy o tom, jak změna klimatu ovlivňuje naši planetu, a co lze udělat pro snížení jejích účinků. Obsahuje více než padesát pevných vložených záložek.

 

Autor: Katie Daynesová, Alex Frith
Ilustrace: Peter Allen
Věk: 0-5
Formát: Pevná  vazba| 16 stran
Rozměry: 216 x 278 mm
Vydavatel: Usborne Publishing Ltd

 

Další knihy pro děti od 3-5 let.

Sale!

I saw Anaconda

399,00 350,00

Nosy Crow

Zrýmovaný příběh o anacondě a všem, co dokáže sežrat (a jak věci dále postupují).  Odklápěcí okénka (někdy s pěkně nechutnými poznámkami-vtípky, které si děti zamilují).

This romping, rhyming novelty book is full of odd animals and yucky flap reveals. A little boy watches as ALL SORTS of animals are swallowed up by a very hungry anaconda. But if that anaconda swallows a boy, an alligator, a stork, a piranha, a frog, a skink AND a tick . . . will she be sick?

Wheel at Work Construction

239,00

Child´s Play

Digging, pushing, mixing and tipping! Lift the flap to see each vehicle busy at work. Perfect for guessing, prediction and memory skills – and simply joining in!

Sale!

Beep, Beep, Maisy!

399,00 299,00

Walker books.

Nádherně provedená novinka léta 2017.  Dopravní prostředky a přes 50 zvedacích okének.  Opravdu doporučujeme, kvalitní provedení a děti u knihy dlouho vydrží. Doporučeno od  18 měsíců.

Amazing Maisy boardbook, new in the summer 2017.  Meet a tractor, a bicycle, a train, a helicopter, a fire engine, a bus and a digger on the busy roads.  Perfect from 18 months.