Zobrazeno 8 výsledků

Out of the Blue

300,00

Co přinese bouře z hlubokého moře?

Kniha o tajemstvích moří od uznávané ilustrátorky Alison Jay. Vyprávějte svůj vlastní příběh …

Příběh vyprávěný obrazem povzbuzuje imaginaci, vizuální gramotnost a interaktivní čtení, jak děti vytvářejí příběh ve svých vlastních slovech.

 

Autor: Alison Jay
Věk: 3-5
Formát: Hardback | 32 pages
Rozměry: 254 x 259 mm
Nakladatel: Barefoot Books Ltd

 

Další knihy pro děti od 3-5 let.

 

Secrets of the Sea

590,00

Vítejte v úžasném podmořském světě.

 

Tato kniha vás zavede na cestu, od útesů podél pobřeží, do nejhlubších, nejtmavších hlubin oceánu a odhalí neuvěřitelný a zřídka zkoumaný svět.

S úžasem budete sledovat složité vzory na škebli obrovské, uvidíte překvapivou krásu rybích žáber při pohledu pod mikroskopem a objevíte malé organismy, které jsou právě stavebními kameny života. Některé z nich jsou neškodné, některé z nich jsou smrtící. Některé mají zvláštní vzhled, jiné jsou překvapující ve své kráse. Ale bez nich by život, jak víme, neexistoval. Vítejte v úžasném skrytém podmořském světě.

 

Autor: Kate Baker
Ilustrace:  Eleanor Taylor
Věk: 7+
Formát: Hardback | 96 pages
Rozněry: 297 x 300 mm
Nakladatel: Templar Publishing

 

 Další knihy pro děti od 6-8 let

 

Paint by Sticker Kids: Under the Sea

320,00

Malujte pomocí samolepek! Vytvořte si mořské příšerky.

Kniha obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření 10 jasných, hravých, plnobarevných ilustrací mořských příšerek.
Ilustrované šablony vytištěné na perforovaných kartonech a 10 stránek samolepek pro nalepení a vytvoření kresby. Zábavné, živé obrazy jsou vykresleny ve stylu počítačové grafiky s použitím geometrických tvarů polygonů pro vytvoření 3D efektu. Každá šablona je rozdělena podle čísel, které odpovídá samolepce. Vytvoříte tak nádherné obrázky.

 

Autor: Workman Publishing
Věk: 0-5
Formát: Brožovaná 34 stran
Rozměry: 22,9 x 22,9 cm
Vydavatel: Workman Publishing

 

Další knihy pro děti od 3-5 let.

ILUSTRAČNÍ VIDEO

 

 

Fear – a brother like no other

290,00

Viděli jste ho? Ne! Znáte ho? Ano! Je to divný brach strach!

 

Ilustrovaná, typograficky zajímavě pojatá kniha o různých tvářích strachu a zacházení s ním. Divný brach strach byl oceněn v soutěži Nejkrásnější české knihy roku 2015.
O strachu se nám většinou těžko mluví a děti na tom leckdy nejsou jinak. A pak se nám některé věci v životě také těžko konají. Kniha Divný brach strach je určená malým dětem a těm, kdo si s nimi čtou a povídají. Kniha je koncipována jako několik etud, na začátku nabízí pestré komiksově pojaté pohledy na to, jak a kde strach potkáváme, pak se do jednoho příběhu podívá a na konci se snaží zůstat otevřená našim vlastním příběhům – i po svém zavření.

Autor: Martina Špinková
Věk: 4+
Formát: Pevná vazba, 48 stran
Vydavatel: Cesta Domů

 

Další knihy pro děti od 3-5 let.

What´s Your Favourite Animal?

239,00

Eric Carle and Friends

Nakladatelství Walker

Nejoblíbenější ilustrace oceňovaných autorů.

Find out what award-winning author/illustrators‘ favourite animals are in this stunning first animal board book for babies.

From the creator of The Very Hungry Caterpillar comes a stylish first animal board book – perfect for babies and their picture book-loving parents! Who would have thought Lucy Cousins‘ favourite animal is a leopard, NOT a mouse! And Eric Carle? He loves CATS! Bringing together some of the finest modern children’s book illustrators of our time – Jon Klassen, Eric Carle, Lucy Cousins, Nick Bruel, Susan Jeffers, Steven Kellogg, Tom Litchtenheld, Peter McCarty, Chris Raschka, Peter Sís, Lane Smith, Erin Stead, Rosemary Wells, Mo Willems – Eric Carle asks, “What’s your favourite animal?” and the result is an astonishingly colourful parade of animals, from giraffes with their heads in the clouds to fuzzy dogs and squishy snails.

The Pony-Mad Princess

199,00

Nakladatelství Usborne

 

When designer Lord Leo arrives to give the palace a makeover, Ellie escapes to the stables to avoid all the fuss. Ellie soon discovers that there’s something strange about Lord Leo, and she suspects there is more to his plans than meets the eye. Can her pony, Starlight, help Ellie uncover the palace plot?

Cleo´s Colour Book

239,00

Nakladatelství Barefoot books

Join Cleo on her adventures, then follow the lead of her young owner and try some colour mixing and painting of your own!

DragonQuest

279,00

Nakladatelství Walker

Statečný kluk a bojovník s draky se rozhodnout společně vyrazit na dobrodružství…cestu hledat posledního draka.  Text i ilustrace!

A noble Dragon Fighter and a brave boy set out on a daring and dangerous adventure to seek out the last dragon. Will they make it to the top of Glass Mountain where the fearsome beast lives?

  • Short-listed for the 1997 Children’s Book Council of Australia Book of the Year Award
  • Short-listed for the 1997 NSW Premier’s Awards
  • “Here is a book which speaks to the dragon slayer lurking in fertile young imaginations …This is a wonderful book … Highly recommended.” Magpies magazine