Zobrazeno 1–12 z 16 výsledků

The Christmas Eve Tree

279,00

Okázalý, nádherně ilustrovaný vánoční příběh s krásným pop-up překvapením.

Ošklivou malou jedli si ve městě nechce nikdo koupit. Všichni chtěl jí jen velké krásné stromy. Až bezdomovec si vezme strom k řece, ozdobí jej několika svíčkami a strom se ocitne uprostřed Štědrého večera. Na tento den nikdy nezapomene.
Moderní nádech klasického vánočního příběhu s překvapením. Tak jak to na Vánoce má být.

Autor: Delia Huddy
Ilustrace: Emily Suttonová
Věk: 5+
Formát: Hardback | 40 stran
Rozměry: 141 x 162 mm
Vydavatel: Walker Books Ltd

 

 Další knihy pro děti od 6-8 let

Great Expectations

199,00

Dickensovy krátké romány s živými ilustracemi Marcie Williamsové.

Seznamte se s Pip, Joe, Estellou a slečnou Havershamovou v této nádherně přístupné adaptaci Great Expectrations, která je ilustrována v živém stylu Marcie.

Autor: Marcia Williamsová

Věk: 9+
Formát: Paperback 64 stran
Rozměry: 129 x 198 mm
Vydavatel: Walker Books Ltd

 

Další knihy pro děti od 9-12 let.

 

Lily and Bear

279,00

Lily miluje medvídka a medvídek miluje Lily.

Okouzlující jednoduchý a srdečný příběh o přátelství.

 

Autor: Lisa Stubbs
Věk: 5+
Formát: Paperback /32 pages
Rozměry: 25,0 x 27,0 cm
Vydavatel: Boxer Books Limited

 

Další knihy pro děti od 3-5 let.

Annie and her Granny

290,00

O životě na začátku a na konci

 

Kniha ANNA A ANIČKA je obrázková knížka Martiny Špinkové o babičce Anně a její vnučce Aničce.  Anička se narodí na svět, kde se jako většina z nás potká se svou babičkou. Hraje si s ní, učí se od ní, povídají si spolu a mají také tajemství. Jak Anička roste a poznává svět, babička pomalu odchází. Anička je s babičkou až do konce a dokáže si s ní hrát i potom. Jak se to stane?
Knížka je postavená na skutečných příbězích a tím také děti i rodiče oslovuje – doufáme, že se v ní trochu poznají, při čtení se společně potkají, a k tomu, o čem se zvláště dospělým mluví těžko, jim knížka otevře dveře.

 

Autor: Martina Špinková
Věk: 4+
Formát: Pevná vazba, 48 stran
Vydavatel: Cesta Domů

 

Další knihy pro děti od 3-5 let.

Elephant’s Story

279,00

Pravdivý příběh naplněný jasnými informacemi a fakty, stejně jako dramatem a vzrušením.

 

Sloní příběh je nádherně malovaný a vyprávěný příběh, který zavádí mladé čtenáře do historie.

Nejnovější slon ve stádu je rozkošně malý a vrásčitý, s ušpiněnými ušima a mimořádným nosem. Ačkoli je ještě dítě, nebude trvat dlouho, než se naučí od své matky novým věcem. Zamává svýma velkýma ušima, aby vyděsila ptáky, učí se ovládat svůj chobot, hrát si s jinými slůňaty.

Děti budou se zájmem sledovat, jak toto slůně roste, obklopeno milující rodinou, která jej ochraňuje. Mladí čtenáři zároveň najdou důležité fakta o tomto ohroženém druhu: jak se stádo chová, proč mohou jednoho dne vymřít  a jaké druhy slonů žijí po celém světě.

 

Autor: Harriet Blackford
Ilustrace: Manja Stojic
Věk: 0-5
Formát: Brožovaná | 32 stran
Rozměry: 24,8 x 27,9 cm

 Boxer Books Limited

 

 Další knihy pro děti  3-5 let 

 

The Rescue Princesses:The Wishing Pearl

199,00

Nosy Crow.

Další z příběhů o princeznách, které milují dobrodružství a velice rádi zachraňují zvířátka.  Tentokrát půjde o zraněného delfína…

The Princesses are staying on the tropical island of Ampali for the summer. It’s idyllic, until Clarabel finds the wounded dolphin and it becomes a race against time to save its life. How will they get it to safety before the tropical storm hits the island?

My Gym Teacher is an Alien Overlord

279,00

Nosy Crow.

Zack and Lara have superpowers. Luke has new school shoes and a burning sense of resentment. He KNOWS that aliens disguised as gym teachers are about to attack Earth but will anyone listen? No. So one dodgy pact with a self-styled supervillain later, and Luke is ready to save the world. He just needs to find his trainers.

‘My Gym Teacher Is an Alien Overlord’ is the action-packed sequel to the bestselling ‘My Brother Is a Superhero’, winner of the Waterstones Children’s Book Prize and the British Book Industry Awards Children’s Book of the Year.

The Many Worlds of Albie Bright

279,00

Nosy Crow

Když Albieho matka zemře, její syn přemýšlí o tom, kam se poděla.  Jelikož pochází z rodiny vědců, tak se jí snaží nalézt, po zemi a vesmíru…

When Albie’s mum dies, it’s natural he should wonder where she’s gone. His parents are both scientists and they usually have all the answers. Dad mutters something about Albie’s mum being alive and with them in a parallel universe. So Albie finds a box, his mum’s computer and a rotting banana, and sends himself through time and space to find her…

“A book with a big brain, big laughs and a big, big heart.” – Frank Cottrell-Boyce

“Christopher Edge’s warm hearted writing sucks you in from the start with a sparkling take on parallel worlds, fuelled by a delightfully fresh understanding of quantum physics and a fearless ability to take on life, loss and dreaming big while never talking down to his readers. Bananas will never be the same again. I have one complaint about this book. I wanted it to be longer.” – Samira Ahmed

Cover illustration by Matt Saunders.

Terrible true tales from the Tower of London

359,00

Walker books.

Vyslechněte si příběhy krkavců z Londýnského toweru, jak příběhy viděli, zažili a slyšeli..Fakta, příšerné i humorné historky, odpovědi na otázky…Dovědět od opravdového mistra, který má krkavce na starosti.

Join the ravens for their true tales of mishaps and mayhem.  Fascinating facts, horrible and hilarious stories and answers to many questions….Afterword by the raven-master.

The Pony-Mad Princess

199,00

Nakladatelství Usborne

 

When designer Lord Leo arrives to give the palace a makeover, Ellie escapes to the stables to avoid all the fuss. Ellie soon discovers that there’s something strange about Lord Leo, and she suspects there is more to his plans than meets the eye. Can her pony, Starlight, help Ellie uncover the palace plot?

Finding Nemo

199,00

A Little Golden Book

Příběh Hledá se Nemo v klasickém provedení-tvrdé desky, příběh s ilustracemi.

Relive the magic of Disney/Pixar Finding Nemo with this Little Golden Book! Children ages 2 to 5 will love this full-color Little Golden Book that retells the delightful story of a little clownfish on a big adventure.

DragonQuest

279,00

Nakladatelství Walker

Statečný kluk a bojovník s draky se rozhodnout společně vyrazit na dobrodružství…cestu hledat posledního draka.  Text i ilustrace!

A noble Dragon Fighter and a brave boy set out on a daring and dangerous adventure to seek out the last dragon. Will they make it to the top of Glass Mountain where the fearsome beast lives?

  • Short-listed for the 1997 Children’s Book Council of Australia Book of the Year Award
  • Short-listed for the 1997 NSW Premier’s Awards
  • “Here is a book which speaks to the dragon slayer lurking in fertile young imaginations …This is a wonderful book … Highly recommended.” Magpies magazine